MUDr. Martina Pokorná, Ph. D.

Ludvíkovice 71
407 13 Ludvíkovice
Firemní telefon: +420 412 511 678
IČ: 72563508
DIČ: CZ7453152388Co je aktuálního u nás?

Očkujeme  proti  chřipce, klíšťové meningoencefalitidě, pneumokokovi, žloutence typu A,B, černému kašli, záškrtu, tetanu, meningokokovi, pásovému oparu. Vakcíny trvale k dostání v ordinaci.

Očkujeme do zahraničí.

 

Naše ordinace používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty virtuální sestru Emmy (www.sestraemmy.cz).Emmy nahrazuje email a do velké míry i telefon.Usnadní vám přístup k péči i objednání a zároveň šetří vzácný čas zdravotnickému personálu.

 

27.12.-31.12.2021 dovolená ordinace. V akutních případech zastupuje MUDr. Jitka Blažková ve dnech 27.12.-30.12.2021, K. Čapka 211/1, Děčín, budova Atrium, 1. podlaží. 

 

Pohotovost pro dospělé již není každý den v areálu nemocnice

 

 Od  1. 7. 2018 dochází v Děčíně k výrazné změně v systému služeb lékařské pohotovostní služby pro dospělé. Necelá polovina služeb bude sice nadále provozována a zajišťována v nemocnici, ostatní služby budou ale nově poskytovány v privátních ordinacích praktických lékařů, může se tedy stát, že každý den budou sloužit lékaři na jiné straně města. Rozpis služeb si můžete vyzvednout na recepcích budov magistrátu a v Turistických informačních centrech. Vylepen bude také v městských autobusech. 

Služba LSPP ve všední den: 17:00 -20:00, o sobotách, nedělích a svátcích 9:00 -18:00.

Aktuální přehled služeb LSPP je dostupný na oficiálních stránkách města Děčína https://www.kr-ustecky.cz/lekarska-pohotovostni-sluzba/ds-22561/p1=233408

 

Doporučení pacientům k bezpečnému použití služeb praktických lékařůDoporuceni-pacientum-COVID-19.pdf (svl.cz)

 

Vážení pacienti, všem kdo jste pro nás hlasovali děkujeme, je to pro nás velké ocenění.

Jsme rády, že si naší práce vážíte.

 

Nominovat

Informace o ordinaci MUDr. Martina Pokorná, Ph. D.

Ambulance praktické lékařky pro dospělé MUDr. Martiny Pokorné, Ph. D. je otevřené nestátní zdravotnické zařízení, které má uzavřené smlouvy s většinou zdravotních pojišťoven. Je umístěna v budově Obecního úřadu v Ludvíkovicích.

Od 2.10.2014 přiznána zdravotnickému zařízení akreditace Ministerstvem zdravotnictví ČR v oboru specializačního vzdělávání VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ.

Zdravotnická dokumentace je vedena digitálně s využitím softwaru PC-DOKTOR.

Laboratorní komplementární vyšetření je rovněž přiblíženo klientovi, po odběru vzorků v místě ordinace jsou tyto transportovány do smluvních laboratoří a výsledky hned po zpracování doručeny do 13:00 po internetu přímo do digitální karty pacienta.

Možnost provádění předoperačních vyšetření, POCT metod (stanovení INR, glykovaného hemoglobinu, glykémie, okultního krvácení v ordinaci lékaře), ambulantní monitorování krevního tlaku (Holter krevního tlaku) a EKG.

 

Poskytované služby:

  • Drobná chirurgie
  • EKG
  • POCT (CRP, INR, glykovaný hemoglobin, sedimentace)
  • ambulantní monitorování krevního tlaku - Holter krevního tlaku
  • ABI (stanovení indexu kotníkových tlaků) - základní neinvazivní diagnostická metoda k potvrzení nebo vyloučení chronické ischemické choroby dolních končetin
  • Poradenství a očkování před cestou do zahraničí včetně očkování a profylaxe malárie
  • Na žádost vyšetření pacienta doma
  • Ošetření mimo ordinační dobu
  • Přednostní vyšetření pacienta na objednání
  • PRACOVNĚ LÉKAŘSKÉ SLUŽBY (závodní péče)

Kontaktní osoby

MUDr. Martina Pokorná, Ph.D.

sestra: Jana Beytlerová

 

V případě nepřítomnosti lékařky zastupuje MUDr. Jitka Blažková.

Čím se zabýváme?

MUDr. Martina Pokorná, Ph. D. všeobecný praktický lékař pro dospělé

Kde nás najdete?